WhatsApp
Yükleniyor...

Paketler

Size uygun paketi seçerek SEO ve Mobil uyumlu, Profesyonel web sitesi sahibi olun

Anasayfa Paketler
Bronze

799 TL
Alan Adı
Hosting
Tema
Logo Tasarımı
SSL Sertifikası
SEO Hizmeti
3 Adet Anahtar Kelime
İlgili 7 Adet Makale
Arama Motorlarına Kayıt
7/24 Teknik Destek
Tüm Yazılımlarda Geçerli %25 İndirim
Satın Al
Gold

1499 TL
Alan Adı
Hosting
Tema
Logo Tasarımı
SSL Sertifikası
SEO Hizmeti
5 Adet Anahtar Kelime
İlgili 15 Adet Makale
Arama Motorlarına Kayıt
Forum Tanıtımı
7/24 Teknik Destek
Tüm Yazılımlarda Geçerli %50 İndirim
Satın Al
Platinum

2999 TL
Alan Adı
Hosting
Tema
Logo Tasarımı
SSL Sertifikası
SEO Hizmeti
6 Adet Anahtar Kelime
1 Ay Boyunca Editörlük Hizmeti
Arama Motorlarına Kayıt
Forum Tanıtımı
Sosyal Medya Hizmeti
7/24 Teknik Destek
Tüm Yazılımlarda Geçerli %75 İndirim
Satın Al

Anahtar teslim, Hazır Site paketleri bölümüne hoş geldiniz! Satın almadan önce bilmeniz gereken bazı konulardan bahsetmek istiyoruz.

İlk olarak, paket seçimini yaptıktan sonra satın aldığınız zaman, ödeme yaptığınız tutar havuz sisteminde bakiye olarak görünecektir. Bizler gerekli mecralar aracılığıyla sizler ile iletişim kurup ön adımları tek tek ilerleyerek anlaşmaya vardıktan sonra bakiyeniz havuzunuzdan silinerek, satın almış olduğunuz paketiniz onaylanacaktır. (Bu süre içerisinde bakiyenizi çekme veya vazgeçme hakkınız yoktur.)

Sonrasında çalışmalara en kısa zamanda başlayıp paket içeriğindeki tüm alanları tek tek, ince ayrıntısına kadar işleyerek sizlere Anahtar Teslim Site olarak web adresinizi teslim edeceğiz. Paketiniz onaylandıktan sonra teslim tarihimiz 7-10 gün içerisinde olacaktır. (Paket içeriğine ve müşterinin isteklerine göre değişim gösterebilir.) 

Paket içerisinde bahsettiğimiz, sizlere sunduğumuz hizmetleri kısaca gözden geçirelim:

Öncelikle sitenizin alt yapısınız seçmekle başlayacağız. PHP veya Wordpress üzerinden karar vererek ilerleyeceğiz. Korkmayın! Ekibimiz ile beraber bir karara varacağız.

Alan Adı: Tüm paketlerimizde mevcut olan Alan Adı hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Sizlerle beraber belirleyeceğim Alan Adını bizim tarafımızdan alınarak sizlerin hesabınıza tanımlanacaktır. (Müşteri Paneli>Alan Adlarım bölümünden görebilirsiniz.) Alan Adlarının geçerlilik süresi 1 senedir. Dilerseniz 1 sene sonunda sitemizden yenileme yapabilirsiniz.

Hosting: Tüm paketlerimizde mevcut olan Hosting hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Size özel hosting paketlerimiz Alan adı seçiminden hemen sonra hizmetiniz hesabınıza tanımlanacaktır. (Müşteri Paneli>Hostinglerim bölümünden görebilirsiniz.) Hosting hizmetinizin geçerlilik süresi 1 senedir. Dilerseniz 1 sene sonunda sitemizden yenileme yapabilirsiniz.

Tema: PHP/Wordpress için halihazırda veya ücretsiz olarak sunulan temalardan istediğinizi sitenize yükleyip ayarlamaları ekibimiz tarafından yapılacaktır. 

SSL Sertifikası: Güvenli Soket Katmanı anlamına gelen SSL (Secure Socket Layer), web siteniz ve ziyaretçileriniz güvenli olduğu anlamına gelir. Tüm paketlerimizde mevcut olan SSL Sertifikası, site kurulum anında Alan Adınıza tanımlanacak ve kurulumu yapılacaktır. 

SEO: Sitenolsun Web Ajansı olarakta sunduğumuz Google SEO hizmetini tüm paketlerimize ekledik. Sitenizin kurulum ve sonrasında (sitenizi teslim ettiğimiz zaman dilimine kadar) dahil olmak üzere tüm SEO ayarları en ince detayına kadar ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Anahtar Kelime: İlgili kategoriye göre ekibimiz tarafından detaylı çalışma yapılarak, en çok aranan kelimeler sitenize uyarlanıp sizlere teslim edilecektir. 

İçerik: Paketlerde farklılık gösteren içerik hizmetimiz, en üst pakette 1 aylık editörlük olarak değişmektedir. Örn: Gold Paketi satın aldığınızda firmanıza veya hizmet verdiğiniz alana göre 10 adet Profesyonel Google SEO'ya uygun yazılmış Makaleler sizlere teslim edilecektir. 

Arama Motorlarına Kayıt: Başta Google, Yandex, Bing, Yahoo olmak üzere yüzlerce Arama Motoruna sitenizi manuel şekilde ekibimiz tarafından kaydını yapıyoruz.

Forum Tanıtımı: Popüler forumlar başta olmak üzere, sözlük, blog gibi sitelere ortalama 100 kelimelik makale ile şekilde sitenizin tanıtımını yapıyoruz. 

Sosyal Medya Hizmeti: Firmanıza ait Sosyal Medya hesaplarını oluşturup Logo, Gönderi şablonu gibi gerekli tüm içerikler ekibimiz tarafından hazırlanarak sizlere iletilecektir. Rakip firmalardan daha üst sıralarda bulunmanız için ekibimiz tarafından çalışma yapılarak, daima takibinde olacağız.

Yazılımlarda Geçerli İndirim: Alan Adı ve Hosting işlemlerinden sonra sitenize giydireceğimiz bir yazılım gerekecek. Yazılımlara Paketler bölümünden ulaşabilirsiniz. Satışını yaptığımız PHP Scriptlardan birini paket içeriğinizdeki indirim oranınızca alım yaparak sitenize kurulumunu yapabiliriz. Örn: Gold Paketi satın aldığınızda Paketler bölümünde satışını yaptığımız PHP Scriptlara %50 indirim ile sahip olabileceksiniz. Wordpress sistemler için firmanıza uygun tema ücretsiz şekilde tarafımızca karşılanacaktır.

Tüm soru ve/veya sorunlarınızda bizlere iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.