WhatsApp
Yükleniyor...

Web Tasarım & Yazılım

Profesyonel Web Hizmeti!

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım & Yazılım

Web Tasarım & Yazılım

Web tasarım, bir web sitesinde bulunan görsellerin ve metinlerin ziyaretçilere belirli bir düzen içerisinde sunulması için yapılan çalışmaların bütününe denmektedir. Sitenin dışarıdan görünüşü de diyebileceğimiz bu çalışma ziyaretçilerde oluşacak ilk izlenim için oldukça önemlidir. Sitenolsun adresi olarak bir web sitesinin ihtiyacı olan içerik pazarlama ve SEO gibi çalışmaların yanı sıra web tasarım hizmeti de sunuyoruz. Web sitenizin ziyaretçilerin gözünde değerli bir konuma yükselmesi için kolay kullanılabilir ve etkileyici tasarımlar hazırlıyoruz. Projelerinize yeni bir soluk kazandıracak olan tasarımlarımızda 7/24 canlı destek sunarak bütün sorularınızı cevaplıyoruz. Ayrıca çalışmalarımız tamamlandıktan sonra dahi desteğimizi devam ettirerek sitenizin iyileştirmelerini yapabiliyoruz.

Projenizi Belirleyin Tasarımınızı Biz Yapalım!

Sitenolsun adresi olarak tasarım konusunda alanında uzman bir ekiple hizmet veriyoruz. Örnek çalışmalarımızın bulunduğu sitemizden sektörünüze yakın olan web tasarımlarını inceleyerek kalitemizi gözler önüne seriyoruz. Projeniz ne olursa olsun her çalışmaya uygun tasarımlar hazırlayabiliyoruz. Emlak, e-ticaret, sağlık, blog, haber gibi yüzlerce alanda web tasarım yaparak bu alanlarda ilerlemenize katkı sağlıyoruz. Her projenin farklı olduğunu düşündüğümüzden dolayı sıradan çalışmalar değil sizin hayal ettiğiniz ve isteklerinize cevap veren tasarımlara imza atıyoruz. Sektör olarak birbirine yakın olan sitelerde benzer tasarımlar kullanmak gibi bir hata yapmıyoruz. Çünkü her sitenin özel olduğunu ve diğer sitelerden farklı olması gerektiğini düşünüyoruz.

Profesyonellerle İşe Başlayın!

Web tasarım çalışmaları uzmanlık isteyen ve sürekli gelişen algoritmaların takip edilmesine ihtiyaç duyan bir dizi işlemden oluşur. Sitenin dış görünüşü hazırlanırken arka planda da büyük bir hazırlık yapılması gerekecektir. Kodlama sistemi ile ilerleyen tasarım dünyasında pek çok alanda yetkin bir ekiple çalışmak siteler için büyük avantaj sağlayacaktır. Bizde bunu bilerek profesyonellerden oluşan harika bir web tasarım ekibi ile yolumuza devam ediyoruz. Genç, dinamik ve var gücü ile alanında hizmet veren ekibimiz web tasarım işlerinizi kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde hazırlayabiliyor. Web sitenizdeki değişiklik taleplerinizde ise size olumlu dönüşler yaparak işlerinizi beklemeden halletmenizi sağlıyor.

Nasıl Çalışıyoruz?

Bizden web tasarım hizmeti almak istediğinizde öncelikle sizinle ön görüşme yapıyoruz. Bize projeniz ile ilgili bilgiler vermeniz ve istediğiniz tasarımı anlatmanız halinde web sitenizin kimliğini oluşturacak ana çalışmalara başlıyoruz. Site isminin logo halinde hazırlanmasından sitenin tasarımının nasıl olması gerektiğine kadar çeşitli ayrıntıları sizinle paylaşarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Web sitenizin grafik tasarımlarını hazırlayarak genel bir taslak haline getiriyoruz. Daha sonrasında web sayfalarını tek tek kodlayarak ete kemiğe bürünmeye başlayan bir site oluşturuyoruz. İçeriklerin web sitesine eklenmesi ile birlikte siteyi genel olarak testlere tabi tutuyoruz. Web sitenizin hızını, sayfalar arası geçişleri ve görüntüdeki kusurların var olup olmadığını araştırıyoruz. Testleri başarılı bir şekilde geçen sitenizi anahtar teslim şeklinde size bırakıyoruz.

Web Tasarımında İleri Seviye Hizmet!

Web tasarımı konusunda çok fazla firmanın hizmet verdiğini biliyoruz. Müşterilerimiz neden bizi tercih etmeli diye düşündüğümüzde aslında işimizi ileriye taşıyacak cevapları da bulmuş oluyoruz. Her müşterimiz web sitesinde başarılı ve algoritma dostu bir tasarım istiyor. Bizde bu isteğe uygun şekilde hazırlık yapıyoruz. Kullanıcıları etkileyen ve hız açısından başarılı sitelerde müşterilerimizin beklentileri arasında bulunuyor. Biz ise dışarıdan oldukça estetik duran ve web sitesinin konusuna uygun tasarımlar hazırlıyoruz. Test aşamasında ise web sitesinin bütün performansını göz önünde bulundurarak nasıl daha yüksek performans alabileceğimizi araştırıyoruz. İşimizin hakkını vererek en kısa sürede tamamlamaya çalışıyoruz. Sizde bu ayrıcalıklı dünyadan hizmet almak isterseniz bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.