WhatsApp
Yükleniyor...

Ön Bilgilendirme Formu

Siten Olsun olarak sizlere kendimizden bahsetmek isteriz.

Anasayfa Ön Bilgilendirme Formu

Ön Bilgilendirme Formu

İş bu Tüketici Ön Bilgilendirme Formu, sözleşmede bulunan maddeler uyarınca 6502 sayılı olan Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ne göre taraflara ait hak ve hükümlerin beyan edilmesi için oluşturulmuştur.

Satışa Konu Olan Hizmetin Temel Nitelikleri

Alıcı tarafından alınan web tasarım, SEO, editörlük ve içerik pazarlaması hizmetlerinden hangi paketlerin alındığı ve bu paketlerin ödeme şekli gibi detaylar net bir şekilde belirtilmelidir. Satıcı alıcı tarafından yapılan beyan sonrasında talep edilen hizmeti sunmaktan sorumludur.

Satışa Konu Olan Hizmetin İfası

Satıcı, alıcının talep edilen hizmeti sipariş etmesinden sonra anlaşılan gün ve saate uygun bir şekilde hizmeti teslim etmesi gerekmektedir. Hizmetlerin alıcıya teslim edileceği zamana kadar olan süreçte hizmetten satıcı sorumludur.

Satıcı tarafından hizmetin teslim edileceği mail, web sitesi gibi alanlar alıcının verdiği bilgiler doğrultusunda doldurulacaktır. Mail adresinin alıcı tarafından yanlış iletilmesi, çeşitli nedenlerden dolayı maile ulaşılamaması gibi durumlardan satıcı sorumlu değildir.

Satıcının hizmeti ifa etmesi imkansız bir hal almışsa alıcıdan alınan ücretin tamamının belirlenen sürelerde teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca alıcıyı borç altına girdirecek olan belgelerin yeniden alıcıya gönderilerek borcun ortadan kaldırılması da gerekir.

Satıcı, alıcıyı haklı bir nedene bağlı olarak teslim edemediği hizmetten dolayı bilgilendirmelidir. Ayrıca satıcı haklı nedene bağlı olarak ifa edemediği hizmet için kendi hizmetlerinden farklı biri ile değişim yapabilmektedir.

Cayma Hakkı

Alıcının 6502 sayılı Kanun gereğince talep ettiği hizmet nedeniyle cayma hakkı bulunmamaktadır.

Satıcı tarafından alıcıya mail olarak gönderilen hizmet sonrasında alıcının cayma hakkı bulunmamaktadır. Alıcı kendisine gönderilen çalışmayı hiç kullanmadığını söylemiş olsa dahi cayma hakkı yoktur.
Sitenolsun adresinden alıcı tarafından alınan hizmetin ayıplı olması durumunda sitenolsun adresinin verdiği hizmet ile aynı kalitede ve aynı fiyatta başka bir hizmet sunabilmektedir. Bu durumun alıcıya mail ile bildirilmesi ve alıcının kabul etmesi durumunda değişim yapılacaktır. Ancak değişimin kabul edilmemesi halinde belirlenen sürelerde alıcının ücreti hesabına gönderilecektir.

Sitenolsun adresinden alınacak olan hizmetlerde kredi ve ya kredi kartı kullanılıyorsa alışverişten cayılması durumunda kredi ve ya kredi kartında oluşan faiz ödemeleri alıcıya ait olup satıcı bu durumdan mesul değildir.