WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Siten Olsun olarak sizlere kendimizden bahsetmek isteriz.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Sitenolsun.org projesi web dünyası ile yeni tanışan ya da yıllardır bu alanda etkinlikler yürüten kişilerin web sitelerinden bekledikleri başarıyı yakalamaları için Socigoo Digital tarafından oluşturulmuştur. Yıllardır web tasarımı, SEO gibi alanlarda başarılı çalışmalara imza atan adresimiz günümüz gelişmelerine paralel olarak hizmet vermektedir. Sıradanlıktan uzak ve sürekli gelişen bir ekiple çalışan Socigoo, bir web sitesinin arama motorlarında üst sıralara çıkmak için ihtiyaç duyduğu bütün çalışmaları tek çatı altında toplamayı amaçlamaktadır.

Biz Kimiz?

Biz sürekli yenilenen yazılım teknolojilerini takip eden ve arama motorlarında yükselmenin sırlarını öğrenen genç ve dinamik bir ekibiz. Çalışmalarımızı tamamen şeffaflık üzerine yürüterek müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bir web sitesinin ihtiyacı olan tasarım, içerik ve SEO gibi düzenlemeleri yaparak web dünyasında öne çıkmanızı sağlıyoruz. 7/24 destek alabileceğiniz sistemimiz sayesinde e-ticaretten blog açmaya kadar hemen her alanda sizlere yardımcı oluyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Socigoo olarak müşterilerimize yepyeni bir web sitesi kurmalarında yardımcı oluyoruz. Site açılışında ilk olarak bir alan adı belirlemenizi istiyoruz. Alan adınızı sitemiz üzerinden alarak web siteniz için ilk adımı atmış oluyorsunuz. Daha sonra belirlediğiniz alan adı için hosting alımı yapabiliyorsunuz. Hosting seçeneklerinde Standart, Profesyonel ve Premium paketlerden yararlanabiliyorsunuz.

Web Tasarım

Alan adı ve Hosting alımınızın ardından sitenizin ilerleyeceği alana özel olarak web tasarım hizmetimizden faydalanabiliyorsunuz. Tasarımlarda tamamen özgün ve arama motoru dostu seçeneklerinden oluşan paketlerimizi demo olarak inceleyebiliyorsunuz. Tasarım ürünlerimizin fiyatları konusunda cazip seçenekler sunmakla beraber teknik sorunlarda ye aklınıza takılan bütün konularda sizlere ücretsiz destek sağlıyoruz.

SEO

Web sitenizin bel kemiği kabul edilen SEO çalışmalarında arama motoru algoritmalarındaki yenilikleri yakından takip ediyoruz. Sitelerin yükselmesinde faydası olan organik SEO çalışmalarını uyguluyoruz. Eskiyen ya da illegal olarak kabul edilen SEO çalışmalarını ise hiçbir çalışmamıza uygulamıyoruz. İç ve dış SEO hizmetleri ile sitenizin kısa sürede yükselmesine yardımcı oluyoruz.

İçerik Pazarlama

Web siteniz ister bir blog olsun ister e-ticaret sitesi olsun içerik yönünden pazarlamasını yapabiliriz. Doğru içeriklerin belirlenmesi ve içerik içerisindeki SEO düzenlemeleri ile kısa sürede ilk sıralara çıkabilirsiniz. Anahtar kelimelerin belirlenmesi, içeriğin sürekli okunabilir olması gibi özelliklerde ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Editörlük

Web sitelerinizin içerik girişleri ve içeriklerinize uygun resimlerin hazırlanması gibi durumlarda ekibimiz profesyonel olarak hizmet vermektedir. Her içeriğe uygun anahtar kelime girişlerinin yapılması ve daha pek çok detay konuda editörlerimiz eksiksiz bir şekilde çalışacaktır.

Standartları Aşıyoruz!

Hizmetlerimizde en iyi çalışmayı sunma gayreti taşıyoruz. Bu nedenle çalışmalarımızda standartlaşmış kalıpları yıkarak yenilikçi bir yaklaşımı tercih ediyoruz. Sıkıcı bir site yerine ziyaretçi dostu bir site ile ilerlemenizi sağlıyoruz. Yılların verdiği kalite ve güveni müşterilerimize yansıtmaya çalışıyor ve web sitesi konusunda sadece yerel anlamda değil ulusal anlamda başarılar kazanmayı hedefliyoruz. Siz varsınız diye var olduğumuzu biliyor ve sizlerin memnun kalacağı hizmetlere imza atıyoruz.