WhatsApp
Yükleniyor...

Editörlük

Profesyonel Web Hizmeti!

Anasayfa Hizmetlerimiz Editörlük

Editörlük

Web hizmetlerinden biri olan editörlük, hazırlanan içeriğin yayına hazır hale getirilmesinde görevlidir. Bir web sitesi için olmazsa olmazlar arasında bulunan editörlerin içeriğin hem site içerisindeki konumunu ayarlama hem de içeriğin kendisini düzenleme gibi bir görevi vardır. En az içerik hazırlamak kadar zor olan editörlük çalışmalarında alanında uzman kişilerin çalışması ve içeriği algoritma dostu hale getirmesi gerekir. Yazar ile site yönetimi arasındaki dengeyi de sağlayan editörler aslında sitenin yükselmesinde ve ilerlemesinde can damarlarından biridirler. Sitenolsun adresi olarak bizlerde sitelerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve bu değeri alanında uzman editörlerle destekliyoruz. Sıradan siteler için değil yıldızı parlayan sitelerden biri olmanız için var gücümüzle çalışıyor ve sizleri ilk sıralara taşıyoruz.

Editörlük Hizmetimizde Neler Var?

Editörlük çalışmalarımızda öncelikle sitenize eklenecek olan içeriğin taslağını hazırlıyoruz. Hangi kelimelerin ne kadar ve ne düzende kullanılması gerektiğine karar veriyoruz. İçeriğinizin hangi anahtar kelimeler ile düzenlenmesi gerektiği konusunda yazarlar ile görüşmeler sağlıyoruz. Ayrıca içerik içerisinde verilecek bilgiler için tavsiye alınması gereken siteler gibi çalışmalarda yapabiliyoruz. Her sitenin belirlenen anahtar kelimeler üzerinden yükselmesi gerektiğini bildiğimiz için sektör içerisindeki anahtar kelimeleri analiz ediyoruz. Bu özellik sayesinde rekabeti orta seviye ve ya düşük olan kelimelerde ilk sıraları yakalarken rekabeti yüksek olan kelimelerde ise ilk sayfada yer almayı sağlıyoruz.

Editörlüğünü yaptığımız siteler için hazırlanan içerikleri siteye ekleyerek SEO çalışmalarını yapıyoruz. Her yazı için özgün görseller belirliyoruz. Sitenin hızını düşürmeyecek şekilde yazı içerisinde eklemeler yapıyor ve site içi linkler ile arama motorunun hoşuna giden yazılar yayınlanmasını sağlıyoruz. Web sitenizde içeriklerin hangi zamanlama ile yayınlanacağı ve sosyal medya ağlarında nasıl paylaşılacağı gibi konuları da editörlük hizmetimiz ile halledebiliyoruz.

Editörlük Hizmeti Ne İşe Yarıyor?

Editörlük hizmeti SEO ve siteye yazı girişleri konusunda tecrübeniz bulunmuyorsa sizleri büyük bir yükten kurtarmış oluyor. Bazen saatler sürebilen bir işi kısa sürede editörlerle halledebiliyorsunuz. Ayrıca editörlük hizmeti ile sitenizde düzenli bir işleyiş meydana geleceğinden dolayı arama motorları tarafından sevilen siteler arasında yerinizi alabiliyorsunuz. Editörlük hizmetleri sayesinde sitenize çöp içerikler yerine kaliteli ve sürekli okuyucu bulabilecek içerikler girebiliyorsunuz.

Editörlük hizmeti birkaç günlük değil aylık, yıllık gibi paketlerde sunulduğundan dolayı uzun süreli çalışmalar alabiliyorsunuz. Bu durum ise sitenizin uzunca bir süre sahipsiz kalmasını ve içeriksiz kalmasını önlüyor. Sitenolsun olarak editörlük çalışmaları ile sitenizi günden güne büyüyen ve popüler olan bir adres haline getiriyoruz.

E-Ticarette Editörlük Hizmeti

Kurumsal ve blog sitelerinin yanı sıra e-ticaret sitelerinde de editörlük hizmeti verebiliyoruz. Ürünlerinizin açıklamaları ile girişlerinin yapılması, kategori açıklamalarının eklenmesi ve anahtar kelimelerde yükselişi sağlayacak detaylar hakkında geniş kapsamlı bir çalışma yürütüyoruz. Sitenizdeki iç SEO çalışmalarının büyük bir kısmını yüklendiğimiz gibi sitenizin arama motorlarının gözünde iyi bir konuma gelmesini sağlıyoruz. E-ticaret çalışmalarında verdiğimiz editörlük hizmeti sayesinde satışlarınızda gözle görülür artışlar yaşayabiliyorsunuz. Maddi anlamda kazançlı çıkarken bu işi profesyonel bir adrese vermenin manevi rahatlığını da yaşıyorsunuz.

Siteniz İçin Değer!

Projenize değer veriyor ve yükselmek için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırım diyorsanız editörlük hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sitenize içerik ekleme ve düzenleme konusunda bilginiz yoksa bu açığı editörlük hizmetimiz ile kapatabilirsiniz. Hatta sitenizi aksatmak zorunda kaldığınız zor zamanlarda da sizler için alanında uzman editörlerle özel çalışmalar sunuyoruz. Projenize vereceğimiz destek ile daha iyi konuma gelebilecek ve başarınızı gün geçtikçe artırabileceksiniz. Sizde bu ayrıcalıklı dünyadan hizmet almak isterseniz bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.